Vējstikla pulēšana

Nepietiekoša vējstikla caurredzamība ir diezgan izplatīta problēma. Caurredzamību ietekmē skrāpējumi un mazi situmi, īpaši vietās kur darbojas vējstikla slotiņas.Metode kuru mēs izmantojam pie stikla pulēšanas, dod iespēju likvidēt mazos skrāpējumus un dažus citus kaitinošus faktorus nesamazinot stikla optiskās īpašības. Stikla pulēšanai izmantojam tikai profesionālu pulēšanas pastu un abrazīvos pulēšanas diskus ar dažādām frakcijām. Pulēšanas process var aizņemt no 30 minūtēm līdz 2 stundām, atkarīgi no skrāmējumu dziļuma un to skaita. Cena atkarīga no nepieciešamā pulēšanai laika, skrāpējumu skaita un dziļuma. Lai saņemt detalizētu informāciju, zvaniet uz mūsu servisa centriem +371 27251010

Priekšējo lukturu pulēšana

Mūsu specializētā servisā, mēs izmantojam lukturu pulēšanas tehnoloģiju bez abrazīvo materiālu izmantošanas. Pēc pulēšanas, lukturi tiek apstrādāti ar speciālo pārklājumu, kas aizsargā no UV.

Marķēšana

Visu autostiklu, spoguļu un lukturu marķēšana ir viens no labākajiem risinājumiem Jūsu auto drošībai un identifikācijai.

Marķētie spoguļi neinteresē zagļus, jo tos problemātiski pārdot.

+ Ķīmiska spoguļu marķēšana var aizņemt no 20 līdz 30 minūtēm.

+ Brīdinājuma uzlīmes, aptur zagļus tumšajā diennakts laikā.

AQUAPEL
Tonēšana
Mikroautobusu pārbūve (stiklošana)

Mikroautobusu pārbūve (stiklošana) no pilnas metāla virsbūves. Piedāvājam pakešu stiklus, dubultstiklus, gumijas. Pārbūvējam dažāda veida mikroautobusus no kravas auto uz komfortablu pasažieru mikroautobusu.

v2v1

Lai saņemt detalizētu informāciju, zvaniet uz mūsu servisa centriem +371 27251010