Vējstikla pulēšana

Nepietiekoša vējstikla caurredzamība ir diezgan izplatīta problēma. Caurredzamību ietekmē skrāpējumi un mazi situmi, īpaši vietās kur darbojas vējstikla slotiņas.Metode kuru mēs izmantojam pie stikla pulēšanas, dod iespēju likvidēt mazos skrāpējumus un dažus citus kaitinošus faktorus nesamazinot stikla optiskās īpašības. Stikla pulēšanai izmantojam tikai profesionālu pulēšanas pastu un abrazīvos pulēšanas diskus ar dažādām frakcijām. Pulēšanas process var aizņemt no 30 minūtēm līdz 2 stundām, atkarīgi no skrāmējumu dziļuma un to skaita. Cena atkarīga no nepieciešamā pulēšanai laika, skrāpējumu skaita un dziļuma. Lai saņemt detalizētu informāciju, zvaniet uz mūsu servisa centriem +371 27251010

Priekšējo lukturu pulēšana

Lukturu pulēšana notiek četros posmos:

1- Virsmas tīrīšana no netīrumiem pielietojot speciālu tīrīšanas līdzekļi.

2- Slīpēšana ar dažādu gradāciju diskiem, kas noņem dzeltenumu un miglainību

3- Pulēšanas process ar pulēšanas ripu un pulēšanas pastam

4- Aizsargpārklājuma uzklāšanas process

Lukturu pulēšana

  • Standarta aizsardzība (Carnauba vasks) ieskaitot pulēšanu – 40 EUR

  • Aizsargājošs keramiskais pārklājums (OSRAM apstiprināts, Vācu kvalitāte), cena ar pulēšanu – 70 EUR

  • Aizsargplēve pasargās no skrambām un skrāpējumiem, izmaksas kopā ar pulēšanu -150 EUR


Marķēšana

Visu autostiklu, spoguļu un lukturu marķēšana ir viens no labākajiem risinājumiem Jūsu auto drošībai un identifikācijai.

Marķētie spoguļi neinteresē zagļus, jo tos problemātiski pārdot.

+ Ķīmiska spoguļu marķēšana var aizņemt no 20 līdz 30 minūtēm.

+ Brīdinājuma uzlīmes, aptur zagļus tumšajā diennakts laikā.

AQUAPEL

Aquapel pārklājums ir jauns augstāko tehnoloģiju pielietojums ikdienā – tā radītā aizsargkārta neļauj mitrumam un netīrumiem veidot saķeri ar apstrādāto virsmu. Šādi aizsargāts automašīnas vējstikls nodrošina ievērojami labāku redzamību lietus laikā un palielina drošību pie automašīnas vadīšanas sliktos redzamības apstākļos, nodrošinot ūdens dabisku notecēšanu no vējstikla, neatstājot pēdas.
Ātrumā virs 70 km/h vairs pat nav nepieciešami logu tīrītāji. Aquapel pārklājums ļauj vieglāk notīrīt netīrumus un kukaiņu paliekas, neizmantojot ķīmiskos vai beržamos līdzekļus. Pielietojams automašīnu stiklu, spoguļu un lukturu kopšanāi. Papildu ieguvumi – samazinās izlietotā logu apmazgāšanas šķidruma daudzums un paildzinās logu tīrītāju slotiņu kalpošanas laiks. Efekts saglabājas priekšējā vējstiklā līdz 10 mēnešiem vai līdz 20 000 km, attiecībā uz sānu un aizmugures stikliem - līdz 2 gadiem.

Tonēšana

Auto stiklu tonēšana:  priekšrocības, praktiskums un efektivitāte.

  • Automašīnu stiklu tonēšana ir veids, kā daudzveidīgi izmainīt auto vizuālo izskatu, piešķirt tai individualitāti un radīt vadītājam privātu sajūtu esot salonā.
  • Auto logu tonēšana jūtami samazina saules karsto staru iekļūšanu auto salonā un UV kaitīgo staru atstarojums būs 99%
  • Auto stiklu tonēšana samazinās auto salona apdares balēšanu un paneļa plaisāšanu .
  • Plēve uz stikliem to saturēs vienā veselā stikla plīšanas gadījumā, kas nozīmē, būsiet pasargāts no stikla lauskām.
  • Izvēloties tumšos toņus, tonējums neļaus zagļiem viegli pamanīt jūsu mantas auto salonā.
  • Auto stiklu tonēšana garantē Jums ieekonomēt kaut nedaudz, bet tomēr, degvielu. Salons nesakarsīs tik daudz kā netonēts auto un kondicionieris strādās ar mazāku jaudu.
 
Mikroautobusu pārbūve (stiklošana)

Mikroautobusu pārbūve (stiklošana) no pilnas metāla virsbūves. Piedāvājam pakešu stiklus, dubultstiklus, gumijas. Pārbūvējam dažāda veida mikroautobusus no kravas auto uz komfortablu pasažieru mikroautobusu.

 

A/M vadības bloka kļūdu datora diagnostika

Gadījumā, ja Jūsu automobilim rodas elektroniska kļūme vai ja iedegas brīdinājuma lampiņa, varat paļauties uz mūsu speciālistiem, lai ātri atrastu problēmu.

Lai saņemt detalizētu informāciju, zvaniet uz mūsu servisa centriem +371 27251010