UZ VĒJSTIKLA PARĀDĪJĀS PLAISA VAI SITUMS?


Ja vējstiklam ir nepieciešams remonts, jasazinās ar Triplex Call Center 24/7 zvanot uz 27251010 vai piesakoties servisa apmeklēšanai jums ērtākajā laikā online. Mūsu mērķis - padarīt vējstikla remontu maksimāli ātru un drošu. Remonta laiks atkarīgs no situmu vai plaisu skaita un sarežģītības. Vienas plaisas vai situma remonts aizņem aptuveni no 30 līdz 40 minūtēm.

Mēs izmantojam drošas tehnoloģijas un kvalitatīvus polimera materiālus, kas dod mums iespēju veikt plaisu remontu ar garantiju līdz 7. gadiem!

Vējstikla plaisas remonts ir iespējams ja:

  • Plaisas diametrs uz vējstikla nepārsniedz 2,5 cm

  • Plaisa atrodas ne tuvāk kā 10 cm no vējstikla malas

Ņemiet vērā! Savlaicīgs remonts izmaksā lētāk nekā jauns vējstikls un tā uzstādīšana. Izvēlaties kvalitatīvu vējstikla remontu!


Remonta tehnoloģija ir sekojoša: speciālā līme, kura vēl ir zināma kā polimers, aizpilda plaisu no iekšpuses izspiežot gaisu. Par cik polimeram ir tik pat lieils refrakcijas koeficents kā stiklam. Kad plaisā nepaliek gaiss, polimers paliek tik pat caurspīdīgs kā stikls.

 

... Savlaicīgi salīmēta plaisa (situms) paliek tik neredzama, ka nezinot iepriekš tās atrašanās vietu - to var nepamanīt. Protams tas ir atkarīgs no tā, kādā stāvoklī bija plaisa pirms remonta. Ja plaisai ir vairāki mēneši un tā ir pārāk gara, tad visdrīzāk veikt remontu nav jēgas.

katlakalna-iela-3-auto-stiklu-remonts-triplex

Tas saistīts ar to ka laika gaitā tur sakrājas putekļi, netīrumi un mitrums kuri traucē līmei kvalitatīvi salīmēties un nedod iespēju palikt caurspīdīgai. Netīrumus nav iespējams iztīrīt uz 100%, līdz ar to, nevajag gaidīt brīnumainu rezultātu. Mūsu servisa centros jautājiet speciālo uzlīmi, kura vairākus gadus var glabāties automobīlī un ja parādīsies plaisa - uzlīmējiet uz situma un nekavējoties dodaties uz mūsu tuvāko servisa centru.

Ņemiet vērā! Izvēloties vējstikla plaisu remontu, Jūs saglabājiet iespēju iegādāties KASKO polisi uz nākamo gadu par draudzīgo cenu.

PAPILDUS INFORMĀCIJA


  • Vējstikla plaisas vai situma remonts aizņem no 30 līdz 40 minūtēm.

  • Vējstikla nomaiņas laiks aizņem līdz trīs stundām

  • Aizmugurējā vai sānu stikla maiņa aizņem līdz divām stundām

  • Jūsu labsajūtai esam izveidojuši ērtu uzgaidāmo telpu, kur varat iedzert tēju vai kafiju, tajā pieejams Wi-Fi,, kā arī bērnu rotaļu stūrītis.

Serteficētus ekspertus meklējat šeit:

Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju birojs – Eksperti