AUTO STIKLU NOMAIŅA UN UZSTĀDĪŠANA


Mūsu specialisti nokonsultēs Jūs un piedāvās labāko risinājumu plašā cenu diapazonā, kā arī piedāvās ērtāko laiku Jums nepieciešamam pakalpojumam. Vairāk kā 6000 autostiklu vienības mūsu noliktavā dod iespēju piedāvāt klientiem auto stiklu nomaiņu īstermiņā.

Ja ir izsists aizmugurējais vai sānu stikls, un stikla gabali izbiruši automobīļa salonā, mēs iztīrīsim tos un piedāvāsim stikla nomaiņas risinājumu tajā pašā dienā.

Ja Jums ir KASKO polise, sazinaties ar mūsu servisa speciālistiem, un mēs uzņemsiemies noformēt visus nepieciešamos dokumentus Jūsu KASKO gadījumam. Mēs patstāvīgi sazināsimies ar Jūsu apdrošināšanas kompāniju un piedāvāsim ērtāko laiku pakalpojuma sniegšanai.

Auto stikla uzstādīšanas laiks aizņem no 2 līdz 3 stundām. Garantija uzstādīšanai 2 gadi.

AUTO STIKLA UZSTĀDĪŠANAS PROCESS


Auto stikla galvenās funkcijas - nodrošināt labu redzamību un aizsargāt autovadītāju un pasažierus, vēl viena svarīga funkcija ir nodrošināt papildus virsbūves stingrību. Auto stikla ielīmēšanas procesā ļoti svarīgi ir ievērot visas auto stiklu, līmes un citu  izmantojamo materiālu  ražotāju rekomendācijas kā arī darba izpildes noteikumus!

vējstikla-nomaiņa-katlakalna-iela-3-triplex
triplex-auto-stikla-maiņa-vējstikli
vējstikli-auto-stiklu-maiņa-triplex-vagonu-iela-19
auto-stiklu-remonts-triplex

AUTOMOBĪĻA EKSPLUATĀCIJA PĒC STIKLA NOMAIŅAS


Divas dienas aizliegts:

∙ celt automobīli uzpacēlāja servisā vai tehniskajā apskatē;

∙ parkot auto uz apmales nelīdzeni;

∙ mazgāt stiklu zem spiediena;

∙ likt zem stikla atļaujas u.c talonus

Noteikumu neievērošana var ietekmēt hermētiskumu starp stiklu un virsbūvi. Ņemot vērā visas augstāk minētās rekomendācijas, Jūs pagarinat auto stikla kalpošanas termiņu.


 

VĒJSTIKLA KAMERAS KALIBRĒŠANA

vējstikla-kameras-kalibrēšana-triplex

 

Jāņem vērā, ka pēc stikla maiņas nedauds, bet tomēr, kamera maina savu izvietošanu, kamera atrodas vējstikla augšpusē. Autostikla nomaiņas gadījumā, ievērojot automobīļa rūpnīcas rekomendācijas ir nepiecišama kameras kalibrēšana.

Lasīt vairāk ...