UZ VĒJSTIKLA PARĀDĪJĀS PLAISA VAI SITUMS?

Ранние зрячие повреждения ветрового стекла ремонт сделать его проще, быстрее и дешевле. Чем больше вероятность того, что окно будет заменено полностью, тем больше вероятность того, что оно выйдет из строя.
После того, как ветровое стекло было замечено, мы рекомендуем вам сделать онлайн запись на веб-сайте сервиса Triplex или связаться с одним из сервисных центров.

Ņemiet vērā! Izvēloties vējstikla plaisu remontu, Jūs saglabājiet iespēju iegādāties KASKO polisi uz nākamo gadu par draudzīgo cenu.

VĒJSTIKLA REMONTA TEHNOLOĢIJA

Чтобы сделать небольшой разрез в стекле автомобиля не больше, чем проблема, вопийте на нашем сайте, свяжитесь с одним из сервисных центров Triplex. Связавшись с нами заранее, мы будем ремонтировать стекло вашего автомобиля бесплатно, в зависимости от вашего страхового полиса.


... Savlaicīgi salīmēta plaisa (situms) paliek tik neredzama, ka nezinot iepriekš tās atrašanās vietu - to var nepamanīt. Protams tas ir atkarīgs no tā, kādā stāvoklī bija plaisa pirms remonta. Ja plaisai ir vairāki mēneši un tā ir pārāk gara, tad visdrīzāk veikt remontu nav jēgas. Tas saistīts ar to ka laika gaitā tur sakrājas putekļi, netīrumi un mitrums kuri traucē līmei kvalitatīvi salīmēties un nedod iespēju palikt caurspīdīgai. Netīrumus nav iespējams iztīrīt uz 100%, līdz ar to, nevajag gaidīt brīnumainu rezultātu. Mūsu servisa centros jautājiet speciālo uzlīmi, kura vairākus gadus var glabāties automobīlī un ja parādīsies plaisa - uzlīmējiet uz situma un nekavējoties dodaties uz mūsu tuvāko servisa centru.

PAPILDUS INFORMĀCIJA

Заполните онлайн-форму и зарегистрируйтесь для просмотра.